Köpinformation ViV nr 1/2011

Här hittar du kontaktuppgifter till alla köpställen i Vi i Villa nr 1/2011.

Red cottage on the swedish countryside.

AK Comfort Design 0704-06 02 76 www.akcomfortdesign.se

Alcro 08-775 62 00 www.alcro.se

Aroma Creative AB www.aromacreative.se

Biltema 077 520 00 00 www.biltema.se

Black & Decker www.blackanddecker.se

Bluelounge 046-540 70 60 www.bluelounge.nu

BoConcept 0045-7013 1366 www.boconcept.se

Bookbinders Design 08-545 03 580 www.bookbindersdesign.se

Bosch 08-750 15 00 www.bosch.se

Clas Ohlson 0247-445 00 www.clasohlson.se

Coolstuff 040-187200 www.coolstuff.se

Elfa www.elfa.com 0392-389 10

Engelska tapetmagasinet 031-711 98 50 www.engelskatapetmagasinet.se

Farrow & Ball/AB Stiltyger 08-660 86 30 www.farrow-ball.com

Garbo Interiors 08-661 60 08 www.garbointeriors.com

Ikea 0775-700 500 www.ikea.se

Indiska 08-670 45 00 www.indiska.com

Inreda.com 08-446 05 45 www.inreda.com

Intrade 031 -774 01 40 www.intrade.se

Jotun 031- 69 63 00 www.jotun.se

Kakelspecialisten 08-686 00 31 www.kakelspecialisten.se

Keddy 0322-78180 www.keddy.se

Kährs 040-660 11 77 www.kahrs.se

Linum 018-18 67 00 www.linum.se

Lotus Heating Systems A/S/Modern Brasvärme www.lotusovne.dk

Mairo 0457-781 50 www.mairo.se

Mimou 0457-19070 www.mimou.se

Minda www.mindagarden.se 018-472 23 20

Nibe Brasvärme 0433-751 00 www.nibefire.eu/se

Nordpeis A/S/Modern Brasvärme www.nordpeis.se

Normann Copenhagen 0045 35 270 540 www.normann-copenhagen.com

Odd Birds 076-149 88 98 www.oddbirds.nu

Philips www.philips.se

R.O.O.M 08-692 50 00 www.room.se

Remm 0523-58620

Sandberg tyg & tapet 0321-53 16 74 www.sandbergab.se

Sanderson/Frank & Cordinata 08-665 49 45 www.sanderson-uk.com

Scandinavisk Spismiljö AB 042-12 69 50 www.spismiljo.se

Smarta saker www.smartasaker.se

Weibulls gnagskydd www.expo-net.se 018-10 87 20

Wexthuset 08-22 50 80 www.wexthuset.se

Åhléns 020-49 91 10 www.ahlens.se

Pinterest Instagram Print

Mest lästa artiklar