Vinnarna i julkalendern 2017

Stort grattis till alla vinnare i årets adventskalender och julkalender!

Adventskalendern

Adventslucka 1 – Boom Watches
Mathias Söderlind, Örnsköldsvik
Lisa Jansson, Vetlanda
Caroline Torbjörnsen Valberg, Ankarsvik 

Adventslucka 2 – VitaePro
Ingvar Bergquist, Norsjö
Ritva Ainikkamäki, Kolsva
Anne Naharma, Farsta

Adventslucka 3 – Viasat 
Gun Gustafsson, Säffle

Adventslucka 4 – eleven.se 
Charlotta Sjöberg, Mullsjö
Paola Allegrini, Kumla
Patrik Löfgren, Lingbo

Julkalendern

Lucka 1 – HS Security
Bengt-Olof Olsson, Dala-Järna
Anders Broberg, Hovås
Decibel Sandstedt, Mölndal

Lucka 2 – SkimSafe
Barbro Larsson, Bastuträsk

Lucka 3 – Mockfjärds
Charlotte Quist, Sävar
Jerry Johansson, Älvsjö
Anna Enarsson, Rödeby

Lucka 4 – Dunbutiken
1:a pris:
Magnus Andersson, Karlskrona

2:a pris:
Gunilla Gustavsson, Linderöd

3:e pris:
Jessica Larsson, Ekshärad

Lucka 5 – Smålandsgran
Elisabeth Kurtoglu, Malmö

Lucka 6 – Ankarsrum
Linda Gustawson, Trollhättan 

Lucka 7 – CEWE
Ana Alonso, Sollentuna
Marion Ramdahl, Sävedalen
Bo Solem, Ockelbo
Louise Mattsson, Norrtälje
Björn Lilja, Växjö
Rosita Hellberg, Vansbro
Björn Strandberg, Boden
Jonathan Eriksson, Trollhättan
Birgit Johansson, Ålberga
Marie Bentzel-Käll, Töreboda

Lucka 8 – Landlotten
Kevin Rudfeldt, Märsta
Ditte Löv Nydahl, Linderöd

Lucka 9 – Orsa Grönklitt
Anette Rydell, Vikingstad

Lucka 10 – Mr Perswall
Jonathan Eriksson, Trollhättan 

Lucka 11 – Velux
Gunnar Abrahamsson, Uddevalla

Lucka 12 – CableCup
Mona-Lill Roos, Vänersborg
Bror Jakobsson, Kalix
Malin Svensk Björck, Järvsö

Lucka 13 – Fortum
Anders Svensson, Karlshamn

Lucka 14 – Renton Vattenrening
Elsie Andersson, Umeå
Sören Nylin, Krylbo

Lucka 15 – BraVatten
Marie Dahlberg, Lidköping

Lucka 16 – Leva & Bo
Mari-Anne Petterson, Nyköping
Ingmarie Hedback, Malung
Britt Hulth, Dannike

Lucka 17 – Wostman
Sofia Waire, Sjöbo 

Lucka 18 – Silverline

1:a plats
Mikael Rönnberg, Norrköping

2:a plats
Mats Danielsson, Voxnabruk

3:e plats
Barbro Larsson, Bastuträsk

Lucka 19 – Masi Snöredskap
Karl-Gustav Hagelberg, Åmål

Lucka 20 – Egmont
Tina Schander, Staffanstorp
Håkan Wirgart, Kopparberg
Kjell Wiklund, Uppsala
Yvonne Lindh, Halmstad
Maria Södervall, Kumla

Lucka 21 – Västsvenska Träningsprodukter
Jörgen Gustafsson, Påskallavik

Lucka 22 – Seniorvillor
Charlotte Quist, Sävar

Lucka 23 – Viasat
Sofia Liberg, Piteå

Lucka 24 – Octean AB
Inger Nolén, Hillared
Thomas Johansson, Åled
Anita Johansson, Ingatorp
Barbro Ferngren, Mariestad
P-G Gustavsson, Tenhult

Pinterest Instagram Print

Mest lästa artiklar